Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İlişki nasıl başlarsa öyle mi gider?

Ana Sayfa » Blog » İlişki nasıl başlarsa öyle mi gider?
İlişki nasıl başlarsa öyle mi gider?

İlişkinin başlama şekilleri ve iki tarafın da belli rol ve pozisyonları oluyor, sonrada ilişkinin ana temeli buna oturup devam ediyor, süreç ve olaylar da bunu desteklemediği an bir yıkılma ve sarsılma meydana geliyor.

Örneğin bir tarafın  hayatında zor bir dönemken diğer tarafın değilse ve o diğer taraf o kişiye destek oluyorsa, kötü taraf toparlandıktan sonra iyi taraf aynı  pozisyona düştüğünde bu ona garip ve anormal geliyor. Bu nedenle de belki birinin kurtarıcısı olarak bir ilişkiye girmemek lazım.

Çünkü öyle olunca o sizin göreviniz ve sorumluluğunuz oluyor, bu nedenle iki tarafın da kendine yettiği, kendiyle mutlu ve tam olduğu dönemlerde ilişkiye başlaması en mantıklı ve sağlıklı olanı. Diğer türlü siz birinin uyuşturucusu oluyorsunuz ve o normal hayata döndüğünde ya da sizden ihtiyacı olan enerjiyi aldığında sizi değersizleştirip yok sayabiliyor.

İlişki nasıl başlarsa öyle mi gider? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

En İyi Dedektiflik Bürosu Saç Ekimi: Doğru Bilgilerle Saçlarınıza Yeniden Hayat Verin Dijital Sağlık Girişimi GeminiLab Stres Yönetimi Teknikleri: Stres Azaltma Egzersizleri ve Meditasyon Yöntemleriyle Daha Huzurlu Bir Hayat Siyah Nokta Gözenekleri Nasıl Kapanır? Kadınlar İçin Fitness ve Egzersiz Tüyoları

ÇOK OKUNANLAR

Call Center Yazılımı: Müşteri İletişiminde Teknolojik İlerleme Dikiş İpliği: Giysi ve Tekstil Dünyasının Temel Malzemesi Promosyon Şemsiye: Markanızı Yükselten Tanıtım Stratejisi Kredi Notu Nedir? Kredi Notu Hakkında Bilmeniz Gerekenler Trafik Kazası Tazminatı Siyah Nokta Gözenekleri Nasıl Kapanır?

KadınTr bir SEO ABİSİ Projesidir.

KadınTR - Tüm Hakları Saklıdır

Dost siteler - En iyi Boşanma Avukatı - Lepidolite Healing Properties - Backlink paketleri - Dudakların dolgun gözükmesi - Reytingler