Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bir vakitlerin personel kıyafeti tulum artık özgür ve yaratıcı!

Ana Sayfa » Moda » Alışveriş » Bir vakitlerin personel kıyafeti tulum artık özgür ve yaratıcı!
Bir vakitlerin personel kıyafeti tulum artık özgür ve yaratıcı!

Bir vakitlerin personel kıyafeti tulum, MAGUS ile yine yorumlandı. Özgürlük ve yaratıcılıkla buluştu ve bir moda ikonu olarak geri döndü.

MAGUS hayallerinin peşinden giden, deneyip yanılmaktan korkmayan, özgür ruhlu, yavuz bayanların öykülerine ortak oluyor.

Bir vakitlerin personel kıyafeti olarak tasarlanan tulumlar, bayan hareketinin en kıymetli temsilcisi ve kültürel simgesi Rosie the Riveter ile ikonik birer modüle dönüşmüştü. MAGUS, Rosie the Riveter üzere içindeki yaratma gücünü ve potansiyelini özgün bir formda dışa vuran teşebbüsçü ve güçlü bayanlardan ilham alıyor.

Kendilerini özgürce söz eden, potansiyellerini ortaya koyan, kendilerini tekrar yaratan bayanların yanında. Kumaşının kalitesi, tasarımı ve tek kesim oluşunun verdiği konforla özgürlük, yaratıcılık, kendine itimat ve gücü simgeliyor.

Bir vakitlerin personel kıyafeti tulum artık özgür ve yaratıcı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ankara’da iş görüşmesine gelenlere yol parası hediye eden şirket takdir topladı Promosyon Şemsiye: Markanızı Yükselten Tanıtım Stratejisi Genital Siğil Tedavisi Ankara Tansiyon Holter Cihazı Nasıl Takılır? Makyajsız Güzel Görünmenin Püf Noktaları Siyah Nokta Gözenekleri Nasıl Kapanır?

FACEBOOK'TA BİZ

KadınTr bir SEO ABİSİ Projesidir.

KadınTR - Tüm Hakları Saklıdır