Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Topuklu Ayakkabının Ses Çıkarması Nasıl Engellenir?

Ana Sayfa » Moda » Aksesuar » Topuklu Ayakkabının Ses Çıkarması Nasıl Engellenir?
Topuklu Ayakkabının Ses Çıkarması Nasıl Engellenir?

Topuklu ayakkabının ses çıkarması nasıl engellenir? Diye merak ediyorsanız, uygulayabileceğiniz etkili çözümleri burada bulacaksınız.

Bilindiği üzere topuklu ayakkabı, kadınlar tarafından en fazla kullanılan ayakkabı çeşitlerinin başında geliyor. Kombinlerin şıklığını tamamlayan bu ayakkabılar, yüzeyde çıkardığı ses nedeniyle bazen rahatsız edici  olabiliyor.

Topuklu ayakkabının sesinden hoşlanmıyor, dikkat çektiğini düşünüyor ve bundan kurtulmak istiyorsanız okumaya devam edin.

Topuklu Ayakkabı Sesi Erkekleri Etkiler mi?

Topuklu ayakkabı giyen kadınların erkekler tarafından daha çekici bulunduğunu gösteren bir araştırma mevcut. Araştırmaya göre erkekler, topuklu ayakkabı sesinin cazip olduğunu düşünüyor. Bunu kadınsı bir ses olarak algılıyorlar.

Öte yandan bu ayakkabılar vücut duruşunu etkiliyor ve bacakların daha güzel, boyun daha uzun görünmesini sağlıyor. Bu da erkeklerin dikkatini çekiyor.

Bir kadın topuklu ayakkabı giydiğinde, bel boşluğu ortaya çıkıyor ve kıyafetinden belirgin şekilde fark edilebiliyor. Topuklu ayakkabı sayesinde dik bir yürüyüşe sahip olan kadınlar, böylece yürürken sergiledikleri tavır ile göze hitap ederek karşı cinsi etkileyebiliyor.

Topuklu Ayakkabının Ses Çıkarması Nasıl Engellenir

Topuklu tercihi, daha kıvrımlı hatlara sahip olmayı mümkün kılıyor. Bu da kadınların güzelliğini ön plana çıkararak erkekleri cezbediyor.

Ayrıca topuklu ayakkabı kadını psikolojik bakımdan iyi hissettiriyor. Bu da karşı cinsle muhatap olurken daha özgüvenli davranmasına yardımcı oluyor.

‘Bunlar benim için bir anlam ifade etmiyor.’ Diyorsanız ve topuklu ayakkabının ses çıkarması nasıl önlenir? Öğrenmekte ısrarcıysanız buyrun:

Topuklu Ayakkabı Sesi Nasıl Önlenir?

  • Lastik Çaktırmak

Ayakkabınızı bir tamirciye götürüp lastik çakmasını talep edebilirsiniz. Bu, topuklu ayakkabının ses çıkarmasını engeller fakat bir müddet sonra aynı sorun yine baş gösterecektir. Zira lastik kullandıkça erir. Dolayısıyla bu uygulamayı tekrarlatmanız gerekir.

  • Topuk Lastiği Kullanmak

Topuk kısmına kolay bir şekilde takılabilen bu lastikler dışarıdan belli olmaz. Çünkü şeffaf renklidir. Ayakkabınızın çıkardığı sesi ortadan kaldırırken asla konforunuzu bozmaz.

Piyasadaki topuk lastikleri genelde 3’lü paket olarak sunulur. Çantanızda birkaç tane yedek bulundurmanız önerilir. İhtiyaç hâlinde hemen takıp kullanabilirsiniz.

  • Sirke ve Yumurta Beyazı

Topuklu ayakkabının ses çıkarmaması için ne yapılabilir? Diye araştırırken böyle tuhaf bir öneri ile karşılaşabilirsiniz. Bazıları işe yaradığını söylüyor. Ayakkabınızın altına bu malzemeleri sürerek kurumasını bekleyebilirsiniz. Çözüm sağlayacağı garanti değil fakat denemekte yarar var.

Topuklu Ayakkabı Sesini Engellemek için Bunları Yapmayın!

  • Kağıt yapıştırmayın. Çünkü bir süre sonra yukarıya doğru kayar ve kötü bir görünüm oluşturur.
  • Pamuk koymayın.
  • Bant yapıştırmak da işe yaramaz. Bant kolayca sökülüp ayakkabınıza yapışabilir.
  • Kauçuk bantlar da çözüm sağlamayacaktır.

Topuklu Ayakkabının Ses Çıkarması Nasıl Engellenir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Elektronik Sigaralar ve Terimleri: Endüstriyel Mutfak: Profesyonel Lezzetin Sırları Yeni Yolculuk Paylaşım Uygulaması TeeCar Yayınlandı İstanbul En İyi Bayan Kuaförleri Bilgi, Teknoloji ve Fiyatlar Sitesi HPV Tedavisi: Enfeksiyonla Mücadelede Etkili Yöntemler

FACEBOOK'TA BİZ

KadınTr bir SEO ABİSİ Projesidir.

KadınTR - Tüm Hakları Saklıdır

Dost siteler - En iyi Boşanma Avukatı - Lepidolite Healing Properties - Backlink paketleri - Dudakların dolgun gözükmesi - Reytingler