Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ünlü Gurme Kutlu TAMAY’ dan Yeni mekan önerisi

Ana Sayfa » Sağlık » Beslenme » Ünlü Gurme Kutlu TAMAY’ dan Yeni mekan önerisi
Ünlü Gurme Kutlu TAMAY’ dan Yeni mekan önerisi

Uzun zamandır önünden geçerken bir akşam da burayı deneyelim dediğim bir mekân vardı; sonunda deneme fırsatı buldum ve sevdiğim bir dostumla beraber gittik.  Beni takip eden okurlarım bilir, uzun zamandır yazı yazmamıştım; aslında yazmaya değer bir mekâna denk gelmemiştim diyebilirim.

Meyşef,tam Kavaklıdere’nin göbeğinde, çok yoğun insan ve araç trafiğinin olduğu Bestekâr ve Kennedy Caddeleri’nin kesiştiği noktada konumlanıyor. İçeriye girdiğiniz anda bölgenin yoğunluğundan sıyrılıp sakin bir atmosfere geçiş yapıyorsunuz.

Fonda hafif bir müzik eşliğinde,hemen girişteki zengin ve leziz meze dolabı sizi tüm haşmetiyle karşılıyor. Ne seçeceğinize karar vermekte zorlanıyorsunuz açıkçası.

Size özellikle birkaç farklı lezzetten bahsetmek istiyorum. Bunların başında; üzerine nar taneleri ile servis edilen pancarlı kısır geliyor. Müthiş lezzeti ile bizi etkiledi. Ayrıca zahter, özel sobası ile kiraz talaşı dumanına tutulan isli çiroz, karidesli kaburga sarma, kaşarlı kalamar ızgara, kremalı karides tava bu özel lezzetlere verebileceğim sıra dışı örneklerden birkaçı. Bu ziyafetin sonunu taçlandıran ise bal badem adındaki nefis bir tatlıydı.

Garsonların tecrübeli, işinin ehli, ilgili ve güleryüzlü olmaları da ayrıca dikkatinizi çekiyor. Ayrıca, ekibin ne kadar uyum ve ahenk içerisinde çalıştığına da bizzat şahit oluyorsunuz.Meyşef’te tüm ürünler açık mutfakta servise hazır hale getiriliyor. Mutfağın açık mutfak olması da bana her zaman ekstra bir güven vermiştir.

Mekân iki katlı. Kışın alt katı, yazın da hem tavanı hem de yan camları açılabilen üst katı tavsiye edebilirim değerli dostlar.

Herkese ağız tadı, sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim.

Kutlu TAMAY

Ünlü Gurme Kutlu TAMAY’ dan Yeni mekan önerisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Eş ve İşin Önemi Menisküs Yırtığı Ameliyatı Ankara Matematik Özel Ders ve Kursları: Başarıya Giden Yol Düğün Dansı: Aşkın Ritmiyle Buluşan Unutulmaz Anlar Özel Okul Nedir? Gebelikte Makyaj: Güvenli Kozmetik Ürünleri ve Uygulama Tavsiyeleri

ÇOK OKUNANLAR

HPV Tedavisi: Enfeksiyonla Mücadelede Etkili Yöntemler Bursa’da TOEIC Kursları: İngilizce Becerilerinizi Geliştirmenin Anahtarı Özel Okul Nedir? Türkiye’de kadın olmak ve kadın cinselliği Emzirme Danışmanlığı: Anlamı, Önemi ve Rolü Makyajsız Güzel Görünmenin Püf Noktaları

KadınTr bir SEO ABİSİ Projesidir.

KadınTR - Tüm Hakları Saklıdır

Dost siteler - En iyi Boşanma Avukatı - Lepidolite Healing Properties - Backlink paketleri - Dudakların dolgun gözükmesi - Reytingler