Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Eş ve İşin Önemi

Ana Sayfa » Blog » Eş ve İşin Önemi
Eş ve İşin Önemi

Şu hayatta temel şeyler neler diye sorulduğunda aklımıza gelen şeyler; aile, sağlık, iş, eş, para, başarı gibi kavramlar sanırım.

İş… Günümüzün çoğunu geçirdiğimiz yer. Okul veya işyerinde geçirdiğimiz vaktin kaliteli olup olmaması hem fiziksel hem mental olarak sağlığımızı en çok etkileyen şey. Aile ve arkadaşlarımızı, iş arkdaşlarımızdan çok daha az görüyoruz. Bu nedenle de uyumlu ve huzurlu bir ortamı yakalamanın önemi çok büyük.

Aynı şekilde eş… İnsanların yaşım geldi, böyle olması lazım diye yaptığı birliktelik veya evlilikler onları tatmin ve mutlu etmiyor. İstemediğin bir yemeği annenin “Hadi aç ağzını kızım, bitecek tabaktaki yoksa arkadan ağlar bak” demesi gibi.

Lütfen keyif aldığımız şeyleri yiyelim ve yaşayalım. Hayat kısa ve aşk olmadan, bize bir verim ve mutluluk vermeyen şeylerden kurtulup kendimize alternatifler yaratalım.

Tabii ki insanlar temel ihtiyaçlar ve zorunluluklar yüzünden sevmediği yerlerde kalmak zorunda kalıyor ama bulunduğunuz yerdeyken de alternatifleri araştırmak ve çözüm üretmek sizin elinizde. Her zaman kendinize “Nasılsın?” sorusunu sorun ve cevap iyi değilim ise lütfen nasıl bunu değiştiririm, diye sorun.

Eş ve İşin Önemi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kadınlarda göğüs bakımı nasıl yapılır? Siyah Nokta Gözenekleri Nasıl Kapanır? İnkjet Kodlama Makinesi: Endüstrideki Önemi ve Kullanım Alanları Lazer Epilasyon Kontrol Seansına Giderken Jilet Yapılır mı? Ankara Matematik Özel Ders ve Kursları: Başarıya Giden Yol Mimarlık Ofisi Açmak İçin Gerekenler Nelerdir?

ÇOK OKUNANLAR

Lazer Epilasyon Yaptırılacak Yer Seçimi Neden Önemlidir? Work and Travel İzmir: Küresel Deneyimlerin Kapısı Aşkla İyileşmek Makyajsız Güzel Görünmenin Püf Noktaları Koreli Kadınların Güzellik Sırları Manipülasyon

KadınTr bir SEO ABİSİ Projesidir.

KadınTR - Tüm Hakları Saklıdır

Dost siteler - En iyi Boşanma Avukatı - Lepidolite Healing Properties - Backlink paketleri - Dudakların dolgun gözükmesi - Reytingler